Karamsar Kasaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karamsar Kasaba

Pessimistlik kasabasindaki gezintiler

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

işte ben de böyle biriyim

3 posters
YazarMesaj
.::RoCkEr_fLy::.

işte ben de böyle biriyim Empty
MesajKonu: işte ben de böyle biriyim   işte ben de böyle biriyim I_icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 5:21 am

adım nagihan çakır izmirde doğdum ve imirde yaşıyorum rock,punk,r&b,metal dinlerim vazgeçilmezlerim tokio hotel, avril lavigne, paramore,evanescence, fall out boys,cinema bizarre badem, morve ötesi, gripin, emre aydın gibi sanatçılardır pembe mor ve siyaha bayılırım en sevdiğim ders ingilizce türkçe biyoloji gibi sözel derslerdir sayısalım berbattır=)ama derslerimde yeterince iyiyim haa bu arada 14 yalındayım=) oksye hazırlanıyorum azıcık mı desem çok mu desem pesimistim karamsar bakarm hayata ama yeri geldiğinde tamamen kopuk olabiliyorum zaten lakabım da çatlaktır=) kitap okumak ve müzik dinlemekten asla ama asla vazgeçemem değişik hobilerim vardır site açmaya bayılırım zoru da çok severim ne kadar zorsa o kadar çekicidir benim için benden bu kadar arkadaşlar şimdiden hepinizle tanıştığıma çok sevindim
Pessimist
Admin
Admin
Pessimist

MesajKonu: Geri: işte ben de böyle biriyim   işte ben de böyle biriyim I_icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 11:19 am

Hoşgeldin canım sitemize Rolling Eyes Oks çalışmaların umarım iyi gidiyordur :D...İyi eğlenceler dilerim cheers
https://kkasaba.yetkin-forum.com

MesajKonu: Geri: işte ben de böyle biriyim   işte ben de böyle biriyim I_icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 11:43 am

sağol canım hoşbulduk
bill_th_gülben

bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: işte ben de böyle biriyim   işte ben de böyle biriyim I_icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 12:01 pm

merhaba bende gülben
http://www.tokiohotelfancyprus.4umer.com

MesajKonu: Geri: işte ben de böyle biriyim   işte ben de böyle biriyim I_icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 12:31 pm

merhaba gülbencim tanıştığımıza memnun oldum
bill_th_gülben

bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: işte ben de böyle biriyim   işte ben de böyle biriyim I_icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 12:40 pm

bende lol!
http://www.tokiohotelfancyprus.4umer.com

işte ben de böyle biriyim
1 sayfadaki 1 sayfası